הרצאות

מרצה – איל לוינטר

איל לוינטר הוא העורך הראשי של "אפוק טיימס" ישראל, מגזין בין-לאומי היוצא בלמעלה מ-30 מדינות ומתמחה בסיקור של סין ממקורות בלתי מצונזרים. לוינטר כותב בקביעות על סין גם באתר וואלה! ובאתר ChinaBiz אותו ייסד, ומרצה לחברות, ארגונים ולקהל הרחב.

 

 

הרצאה: "הסודות מאחורי עלייתה של סין"

 

קרדיט: cc by tedy-rised, flickr

"הסודות מאחורי עלייתה של סין" – הרצאה העוסקת באחת המדינות המתפתחות והמשפיעות בעולם, אך גם הבעייתיות ביותר. מעטים האנשים שיודעים מה באמת מתרחש מאחורי החומה הסינית.

ההרצאה מציגה את סין האמיתית מעבר לחומת הצנזורה הקיימת, ושופכת אור על כמה מיתוסים ידועים בנושא סין. ההרצאה מועברת בדרך חווייתית ומעניינת המלווה במצגת וסרטונים.

ההרצאה חושפת את האמת החבויה מאחורי הכוח הכלכלי של סין, קשריה עם איראן, תעשיית הסחר באיברים, בריחתה של גוגל מסין ועוד. הידע בהרצאה מתבסס על מידע בלעדי ממקורות פנימיים בסין שהגיע לידי עיתון "האפוק טיימס" ואתר ChinaBiz, שאת מרביתו לא ניתן למצוא בספרות או בעיתונות.

ההרצאה מקנה לקהל הבנה של השינויים העצומים שחלו בערכי החברה ומאתגרת אותו בשאלות קיומיות, כמו: לאן מתקדמת החברה שלנו? מה הוא ערך האדם? איך סין משפיעה עלינו ועוד.

ההרצאה נמשכת בין 50 דקות לשעה וחצי.

 

איל לוינטר מרצה במרכז האוניברסיטאי "אריאל"

למי מתאימה ההרצאה?

לקהל שרוצה לדעת מה באמת קורה כיום בסין: חברות וארגונים, הגיל השלישי, סטודנטים, ועוד.

האם נדרש ידע מוקדם?

לא. ההרצאה מתאימה גם למי שלא מכיר את סין בכלל.

אני רוצה לשאול כמה דברים, למי ניתן לפנות?

לבירור פרטים ניתן ליצור קשר ישיר עם איל לוינטר בטלפון: 072-215-1999, או באימייל: eyal@chinabiz.co.il

מתנה למזמינים!

מנוי למגזין "אפוק טיימס". שווי המתנה: 150 שקל.

"אפוק טיימס" הוא מגזין בין לאומי המציע עושר של תכנים איכותיים בנושאי כלכלה, סביבה, חברה, תרבות, איכות חיים ועוד. המהדורה העברית של המגזין משלבת תכנים מקוריים של כתבים מהארץ, הנוגעים בהוויה הישראלית בזווית ייחודית שלא הכרתם.

להזמנת הרצאה:

אפשר ליצור קשר ישיר עם איל בטלפון: 072-215-1999 (שלוחה 106)
אימייל: eyal@chinabiz.co.il